Kullanım Koşulları

UYARI : İnternet sitemize üye olan, sipariş oluşturup ödeme yapan ya da sitemizdeki herhangi bir hizmeti doğrudan ya da dolaylı şekilde almış olan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır. Ayrıca, EloBoostHub yönetimi bu sözleşmenin tamamını ya da herhangi bir kısmını bir beyana gerek kalmadan değiştirme hakkını gizli tutar.

1 – KONU

İşbu sözleşmenin konusu, SATICI’nın, ALICI’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

2 – TARAFLAR
2.1 – SATICI BİLGİLERİ

EloBoostHub (www.eloboosthub.com) sitesinin yönetimidir. Bundan böyle kısaca SATICI olacak anılacaktır.

2.2 – HİZMET VEREN BİLGİLERİ

EloBoostHub tarafından hizmetin sorunsuz teslimi için görevlendirilmiş kişidir. Bundan böyle kısaca BOOSTER olarak anılacaktır.

2.3 – ALICI BİLGİLERİ

Müşteri olarak www.eloboosthub.com sitesine üye olan ve hizmeti alan kişi. Üye olurken kullanılan kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri esas alınır. Bundan böyle kısaca ALICI olarak anılacaktır.

3 – SÖZLEŞME KONUSU HİZMET BİLGİLERİ

Hizmetin türü, varsa adedi, satış bedeli, ödeme şekli ve siparişin verildikten itibaren tüm detaylarını içeren bilgilerden oluşmaktadır.

4 – GENEL HÜKÜMLER

4.1 Sorumluluk Reddi: EloBoostHub olarak, oyun kuruluşları ile hiçbir bağlantımız bulunmamaktadır. Oyun kuruluşları ile aranızda yaşanmış ya da yaşanacak sorunlar ile ilgili olarak EloBoostHub sorumlu tutulamaz.

4.2 Ters İbraz: Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde müşterinin haksız şekilde ters ibraz açması sonucunda müşteri hesabının başına geleceklerden EloBoostHub’yi sorumlu tutamaz. İşbu eylemin gerçekleşmesi durumunda müşteri farklı kanallar aracılığıyla ücretin tahsilinin yasal zorunluluğunu kabul etmektedir.

4.3 Yasaklanma: Oyun hesabınızın elo boost, hesap satışı, rank boost yahut başka bir EloBoostHub hizmeti sebebiyle yasaklanması durumunda tüm müşterilerimiz bu riski göze almış sayılır. İşbu eylemin gerçekleşmesi durumunda EloBoostHub sorumlu tutulamaz.

4.3 İşlem İptali: ALICI oluşturduğu sipariş için ödeme yapmış ise ve henüz başlanmamış olan siparişi için işlemi iptal edip geri ödeme talep ederse ödemesi iade edilecektir.Fakat başlanmış bir sipariş için işlemi iptal etmek ve tüm işlem ücretini talep etmek isterse geri ödeme yapılacak tutarın belirlenmesi için SATICI ile anlaşması gerekmektedir. ALICI’nın SATICI’nın belirlediği iade ücretine itiraz hakkı yoktur.

4.4 İşlem Süresi: Sipariş oluşturma sayfalarında bulunan süre belirteçleri yalnızca tahmini değerlerdir. Siparişlerin bu süreleri aşmayacağının garantisi yoktur. İşbu SATICI siparişi belirtilen süreden uzun sürede tamamlarsa ALICI herhangi bir hak talebinde yahut itirazda bulunamaz.

4.5 Üyelik Silme: Sitemize kaydolan tüm üyelerin; üyelik bilgileri, tüm işlem geçmişi ve konuşmaları, gizlilik politikası çerçevesinde korunacak ancak devlete karşı sorumlu bir işletmede olması gerektiği gibi kayıt altında tutulacaktır. Bu bağlamda, sitedeki üyeliğini silmek isteyen üyelerin mail veya destek sistemi üzerinden iletişime geçerek kişisel veri silme kaydı oluşturabilir.

5 – ARA HÜKÜMLER

5.1 League of Legends Elo Boost

i) IP Harcama: BOOSTER, hesapta eksik şampiyon olduğunu düşünürse, oynayacağı maçlarda kullanmak amacıyla şampiyon almak için hesapta bulunan IP (itibar puanı) kullanma yetkisine sahiptir. ALICI işbu eylemin gerçekleşmesi durumunda herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

ii) Koridor Seçme: Koridor seçimlerinde ek ödeme alınmaktadır fakat mümkün olduğu sürece, yani oyunda bize sıra geldiği sürece seçtiğiniz koridorda oynamaktır. Aksi hallerde, örneğin, koridorun bize kalmaması durumunda ya da oyunun mutlak olarak kazanılması gereken durumlarda BOOSTER farklı tercihler yapılabilecektir. Bu durumda ALICI bu durumun varlığından haberdar kabul edilecek ve ek bilgilendirmeye gerek duyulmayacaktır.

5.2 League of Legends Yerleştirme Maçları

i) Zafer Garantisi: Elmas ve üstü ligler için ilk 10 maçın en az %70 win rate garantisi verilmektedir, diğer tüm ligler için zafer garantisi %80’dir.

5.3 League of Legends Duo Boost

i) Kötü Oynama: BOOSTER müşterinin kasıtlı veya kasıtlı olmadan kötü oynadığına kanaat getirirse sipariş türü Duo Boost türünden Elo Boost sipariş türüne geçirilir ve o şekilde devam edilir. Elo boost ile duo booost arasında doğacak fark iade edilir veya farklı hizmetlerimiz için kullanılabilir.

5.4 League of Legends Coaching

i) Maç Kazanma: Coaching için alınan maçlar dereceli ya da normal oyun olarak girilebilir. Oyun türü ne olursa olsun maçlara kazanma garantisi verilmemektedir.

6 – CAYMA HAKKI

ALICI, hizmetin sorunsuz şekilde tamamlanması haline ödeme iptali hakkına sahip değildir. Cayma hakkı hiç başlanmamış siparişler için geçerlidir. Hizmet sonrası meydana gelecek olaylardan SATICI sorumlu tutulamaz.

İptal & İade Koşulları sitemize üye olan, sipariş oluşturup ödeme yapan ya da sitemizdeki herhangi bir hizmeti doğrudan ya da dolaylı şekilde almış olan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki iade koşullarını tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.